129
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 227: | Line 227: | ||
|- | |- | ||
|31 | |31 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/slides]] | |[[User:Shankar Prasad Aryal/slides]] | ||
|power point files | |power point files |
edits