129
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 225: | Line 225: | ||
|2081-02-03 | |2081-02-03 | ||
|Taught | |Taught | ||
|- | |||
|31 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/slides]] | |||
|power point files | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category: MICTE]] | [[Category: MICTE]] |
edits