240
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 145: | Line 145: | ||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-13|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-13 - ICTED-WIKI]] | |[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-13|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-13 - ICTED-WIKI]] | ||
|Concept of innovation and creativity | |Concept of innovation and creativity | ||
|2024/02/27 | |||
| | |||
|- | |||
|13 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-13|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-13 - ICTED-WIKI]] | |||
|Advantages of innovation and creativity | |||
|2024/02/27 | |2024/02/27 | ||
| | | |
edits