95
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|Block diagram of computer system | |Block diagram of computer system | ||
|2021/01/05 | |2021/01/05 | ||
| | |Taught | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
Line 30: | Line 30: | ||
|Bus organization of computer system | |Bus organization of computer system | ||
|2021/01/06 | |2021/01/06 | ||
|Taught | |||
|- | |||
|5 | |||
| | |||
| | |||
|2021/01/07 | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits