240
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|BICTE 3rd Sem | |BICTE 3rd Sem | ||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-17|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-17 - ICTED-WIKI]] | |[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-17|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-17 - ICTED-WIKI]] | ||
| | |||
|2024/03/ | |||
| | |||
|- | |||
|18 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-18|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-18 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/03/ | |||
| | |||
|- | |||
|19 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-19|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-19- ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/03/ | |||
| | |||
|- | |||
|20 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-20|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-20 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/03/ | |||
| | |||
|- | |||
|21 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-21|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-21 - ICTED-WIKI]] | |||
| | | | ||
|2024/03/ | |2024/03/ |
edits