Sabina thapa
Joined 28 November 2023
no edit summary
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 151: | Line 151: | ||
|BICTE 3rd Sem | |BICTE 3rd Sem | ||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-15|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-15 - ICTED-WIKI]] | |[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-15|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-15 - ICTED-WIKI]] | ||
| | |||
|2024/03/ | |||
| | |||
|- | |||
|16 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-16|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-16 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/03/ | |||
| | |||
|- | |||
|17 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-17|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-17 - ICTED-WIKI]] | |||
| | | | ||
|2024/03/ | |2024/03/ |