240
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 141: | Line 141: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|14 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-14|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-14 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/03/ | |||
| | |||
|- | |||
|15 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-15|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-15 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/03/ | |||
} | } | ||
# | # |
edits