240
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
Sabina thapa (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|7 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-7|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-7 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/02/ | |||
| | |||
|- | |||
|8 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-8|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-8 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/02/ | |||
| | |||
|- | |||
|9 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-9|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-9 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/02/ | |||
|- | |||
|10 | |||
|BICTE 3rd Sem | |||
|[[User:Sabina thapa/Teaching Practice Lesson Plan-10|User:Sabina Thapa/Teaching Practice Lesson Plan-10 - ICTED-WIKI]] | |||
| | |||
|2024/02/ | |||
|} | |} | ||
# | # |
edits