152
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 100: | Line 100: | ||
|'''Recording clip,Image''' | |'''Recording clip,Image''' | ||
|'''2080/10/10''' | |'''2080/10/10''' | ||
|'''Taught''' | |||
|- | |||
|'''4''' | |||
|'''7''' | |||
|[[User:Saugat_karki_Real_Teaching_Lesson_plan_4]] | |||
|'''History of Internet''' | |||
|'''45 min''' | |||
|'''Models/Videos''' | |||
|'''2080/10/11''' | |||
|'''Taught''' | |'''Taught''' | ||
|} | |} | ||
[[Category:BICTE]] | [[Category:BICTE]] |
edits