152
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit Visual edit |
||
Line 110: | Line 110: | ||
|'''2080/10/11''' | |'''2080/10/11''' | ||
|'''Taught''' | |'''Taught''' | ||
|- | |||
|5 | |||
|7 | |||
| | |||
| | |||
|45 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:BICTE]] | [[Category:BICTE]] |
edits