153
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Line 270: | Line 270: | ||
|Cyber Law in Nepal (Electronic Transaction Act) | |Cyber Law in Nepal (Electronic Transaction Act) | ||
|2081/01/28 | |2081/01/28 | ||
| | |||
|- | |||
|31 | |||
|[[User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 30]] | |||
|BICTE-3<sup>rd</sup> | |||
|Introduction to HTML | |||
|2081/01/30 | |||
|Internal Final | |||
|- | |||
|32 | |||
|[[User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 30]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Category: MICTE]] | [[Category: MICTE]] |
edits