126
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 207: | Line 207: | ||
|34 | |34 | ||
|[[Teaching Lesson Plan 34]] | |[[Teaching Lesson Plan 34]] | ||
|Understanding XOR Logic Gates | |||
| | |||
|Real Teaching | |||
|- | |||
|35 | |||
|[[Teaching Lesson Plan 35]] | |||
| | | | ||
| | | |
edits