126
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 123: | Line 123: | ||
|20 | |20 | ||
|[[Teaching Lesson Plan 20]] | |[[Teaching Lesson Plan 20]] | ||
|Introduction to Cyber Law | |||
| | | | ||
|Real Teaching | |||
|- | |||
|21 | |||
|Teaching Lesson Plan 21 | |||
|Understanding ICT Policy in Nepal | |||
| | | | ||
| | |Real Teaching | ||
|} | |} | ||
[[Category: MICTE]] | [[Category: MICTE]] |
edits