126
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 105: | Line 105: | ||
|17 | |17 | ||
|T[[eaching Lesson Plan 17]] | |T[[eaching Lesson Plan 17]] | ||
|'''Common Security Threats''' | |||
| | |||
|Real Teaching | |||
|- | |||
|18 | |||
|[[Teaching Lesson Plan 18]] | |||
| | | | ||
| | | |
edits