95
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Line 53: | Line 53: | ||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 1]] | |[[User:Ubic/teaching lesson plan 1]] | ||
|Introduction to Web development | |Introduction to Web development | ||
| | |2080/12/21 | ||
| | |Taught | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 60: | Line 60: | ||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 2]] | |[[User:Ubic/teaching lesson plan 2]] | ||
|Internet services and application | |Internet services and application | ||
|2080/12/22 | |||
|Taught | |||
|- | |||
|3 | |||
|Class 11 | |||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 3]] | |||
|Introduction to HTML | |||
|2080/12/23 | |||
|Taught | |||
|- | |||
|4 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|5 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|6 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|7 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|8 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|9 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|10 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |11 | ||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|12 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|13 | |||
|Class 11 | |Class 11 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|14 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|15 | |||
| | |||
| | | | ||
| | | |
edits