129
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 82: | Line 82: | ||
|Taught | |Taught | ||
|- | |- | ||
|7 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-7]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|8 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-8]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|9 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-9]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|10 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-10]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|11 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-11]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|12 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-12]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|13 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-13]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|14 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-14]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|15 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-15]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|16 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-16]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|17 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-17]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|18 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-18]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|19 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-19]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|20 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-20]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|21 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-21]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|22 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-22]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|23 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-23]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|24 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-24]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|25 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-25]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|26 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-26]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|27 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-27]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|28 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-28]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|29 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-29]] | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|30 | |||
|[[User:Shankar Prasad Aryal/Main Teaching-30]] | |||
| | | | ||
| | | |
edits