153
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
|||
Line 73: | Line 73: | ||
|5 | |5 | ||
|[[User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 5]] | |[[User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 5]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|6 | |||
|[[User:Nawarajbhandary/Micro teaching lesson plan 6|User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 6]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|7 | |||
|[[User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 7]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|8 | |||
|[[User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 8]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|9 | |||
|[[User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 9]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|10 | |||
|[[User:Nawarajbhandary/Real teaching lesson plan 10]] | |||
| | | | ||
| | | |
edits