140
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 126: | Line 126: | ||
|Whiteboard, Marker, Computer, Book | |Whiteboard, Marker, Computer, Book | ||
|2080/10/14 | |2080/10/14 | ||
|Taught | |||
|- | |||
|8 | |||
|[[User:Jyoti_Real_Teaching_Lesson_Plan_8]] | |||
|Application software and Utility software | |||
|Whiteboard, Marker, Computer, Book | |||
|2080/10/15 | |||
|Taught | |Taught | ||
|} | |} | ||
[[Category:BICTE]] | [[Category:BICTE]] |
edits