152
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 136: | Line 136: | ||
|'''Daily Uses Stuff''' | |'''Daily Uses Stuff''' | ||
|'''2080/10/14''' | |'''2080/10/14''' | ||
|'''Taught''' | |||
|- | |||
|'''8''' | |||
|'''7''' | |||
|[[User:Saugat_karki_Real_Teaching_Lesson_plan_8]] | |||
|'''Computer Graphics''' | |||
|'''45 min''' | |||
|'''Recording clip,Image''' | |||
|'''2080/10/15''' | |||
|'''Taught''' | |'''Taught''' | ||
|} | |} | ||
[[Category:BICTE]] | [[Category:BICTE]] |
edits