126
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|27 | |27 | ||
|[[Teaching Lesson Plan 27]] | |[[Teaching Lesson Plan 27]] | ||
|Lesson Plan: Understanding USB Ports and HDMI | |||
| | |||
|Real Teaching | |||
|- | |||
|28 | |||
|[[Teaching Lesson Plan 28]] | |||
| | | | ||
| | | |
edits