126
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 132: | Line 132: | ||
| | | | ||
|Real Teaching | |Real Teaching | ||
|- | |||
|22 | |||
|[[Teaching Lesson Plan 22]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category: MICTE]] | [[Category: MICTE]] |
edits