95
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Line 193: | Line 193: | ||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 21]] | |[[User:Ubic/teaching lesson plan 21]] | ||
|Computer Ethics | |Computer Ethics | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|22 | |||
|Class 11 | |||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 22]] | |||
|Information Security | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|23 | |||
|Class 11 | |||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 23]] | |||
|Risk Management | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|24 | |||
|Class 11 | |||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 24]] | |||
|Cyber crime and Cyber law | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|25 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|26 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|27 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|28 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|29 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|30 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Category: MICTE]] | [[Category: MICTE]] |
edits