95
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Line 141: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
|14 | |14 | ||
|Class 11 | |||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 14]] | |||
|HTML Form Input | |||
|2081/01/10 | |||
|Taught | |||
|- | |||
|15 | |||
|Class 11 | |||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 15]] | |||
|HTML Input Types | |||
|2081/01/12 | |||
|Taught | |||
|- | |||
|16 | |||
|Class 11 | |||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 16]] | |||
|Introduction to Multimedia | |||
|2081/01/13 | |||
|Taught | |||
|- | |||
|17 | |||
|Class 11 | |||
|[[User:Ubic/teaching lesson plan 17]] | |||
|Components of Multimedia | |||
|2081/01/14 | |||
|Taught | |||
|- | |||
|18 | |||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |||
|19 | |||
|Class 11 | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 147: | Line 182: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |20 | ||
|Class 11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |||
|21 | |||
|Class 11 | |||
| | | | ||
| | | |
edits