153
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
mNo edit summary |
|||
Line 17: | Line 17: | ||
|[[User:Nawarajbhandary/Micro teaching lesson plan 2]] | |[[User:Nawarajbhandary/Micro teaching lesson plan 2]] | ||
|'''Working with Tables''' | |'''Working with Tables''' | ||
| | |4<sup>th</sup> February, 2024 | ||
| | |Taught | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
|[[User:Nawarajbhandary/Micro teaching lesson plan 3]] | |[[User:Nawarajbhandary/Micro teaching lesson plan 3]] | ||
|'''HTML Fonts''' | |||
|5<sup>th</sup> February, 2024 | |||
| | |||
|- | |||
|4 | |||
|[[User:Nawarajbhandary/Micro teaching lesson plan 3|User:Nawarajbhandary/Micro teaching lesson plan 4]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|5 | |||
| | |||
| | | | ||
| | | |
edits