152
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 163: | Line 163: | ||
|'''Recording clip,Projector''' | |'''Recording clip,Projector''' | ||
|'''2080/10/16''' | |'''2080/10/16''' | ||
|'''Taught''' | |||
|- | |||
|'''11''' | |||
|'''7''' | |||
| | |||
| | |||
|'''45 min''' | |||
| | |||
|'''2080/10/17''' | |||
|'''Taught''' | |'''Taught''' | ||
|} | |} | ||
[[Category:BICTE]] | [[Category:BICTE]] |
edits