152
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 144: | Line 144: | ||
|'''45 min''' | |'''45 min''' | ||
|'''Recording clip,Image''' | |'''Recording clip,Image''' | ||
|'''2080/10/ | |'''2080/10/14''' | ||
|'''Taught''' | |'''Taught''' | ||
|- | |- | ||
Line 153: | Line 153: | ||
|'''45min''' | |'''45min''' | ||
|'''Daily uses Stuff''' | |'''Daily uses Stuff''' | ||
|'''2080/10/ | |'''2080/10/15''' | ||
|'''Taught''' | |||
|- | |||
|'''10''' | |||
|'''6''' | |||
| | |||
|'''Computer Hardware''' | |||
|'''45min''' | |||
| | |||
|'''2080/10/16''' | |||
|'''Taught''' | |'''Taught''' | ||
|} | |} | ||
[[Category:BICTE]] | [[Category:BICTE]] |
edits