152
edits
Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
Saugat karki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|Concept of virus | |Concept of virus | ||
|2080/07/[[User:Saugat karki lesson plan 8|20]] | |2080/07/[[User:Saugat karki lesson plan 8|20]] | ||
| | |||
|- | |||
|9 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
== '''''Real Teaching:''''' == | |||
[[Category:BICTE]] | [[Category:BICTE]] |
edits