Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Tribhuvan University Contact Details (TU) -Nepal: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
| Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|रजिष्ट्रारको कार्यालय, कीर्तिपुर ||४३३०४३६<br>४३३०५३३ | |रजिष्ट्रारको कार्यालय, कीर्तिपुर ||४३३०४३६<br>४३३०५३३ | ||
|- | |||
|आर्थिक प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर ४३३१८३९ | |||
|- | |||
|लेखा परीक्षण महाशाखा, कीर्तिपुर ४३३०३८६ | |||
|- | |||
|साधारण लेखा शाखा, कीर्तिपुर ४३३३२१२ | |||
|- | |||
|सुविधा तथा निवृत्तीवरण शाखा, कीर्तिपुर ४३३१२३४ | |||
|- | |||
|पेन्सन कोष, कीर्तिपुर ||४३३०९५६ | |||
|- | |||
|कार्यक्रम तथा वजेट शाखा, कीर्तिपुर ||४३३०४३८ | |||
|- | |||
|सामान्य प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर ||४३३०३६७ <br>४३३०८१४ | |||
|- | |||
|भण्डार शाखा, कीर्तिपुर ||४३३०३८२ | |||
|- | |||
|मूल दर्ता चलानी, कीर्तिपुर ||४३३०३४२ | |||
|- | |||
|कर्मचारी प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर ||४३३०४३९ | |||
|- | |||
|सूचना तथा जनसम्पर्क महाशाखा, कीर्तिपुर ||४३३०३४६ | |||
|- | |||
|सूचना प्रविधि नवप्रवर्तन केन्द्र, कीर्तिपुर ||४३३०७८८ | |||
|- | |||
|-त्रिवि छापाखाना, कीर्तिपुर ||४३३१३२० | |||
|} | |} | ||
Revision as of 03:14, 18 May 2025
Head office
| कार्यालयको नाम | फोन नं |
|---|---|
| उपकुलपतिको कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३०४३३ ४३३०४३४ ४३३१५९२ |
| त्रिवि सभा तथा का.का.प.सचिवालय,कीर्तिपुर | ४३३१८३८ |
| प्रमुख कानुनी सल्लाहकारको कार्यालय | ४३३१८४० |
| प्राज्ञिक परिषद्को कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३१९६९ |
| पुनरावेदन आयोग, कीर्तिपुर | ४३३०३९७ |
| अन्तरराष्ट्रिय सम्बन्ध केन्द्र, कीर्तिपुर | ४३३०८४० |
| योजना निर्देशनालय, कीर्तिपुर | ४३३०४३७ ४३३०४२१ |
| शिक्षाध्यक्षको कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३०३३६ ४३३०५३४ |
| अनुगमन निर्देशनालय, कीर्तिपुर | ४३३१८४१ |
| अनुसन्धान निर्देशनालय, कीर्तिपुर | ४३३१८६७ |
| गुणस्तर सुनिश्चिता तथा प्रत्यायान केन्द्र | ४३३१४३१ |
| पाठ्यक्रम विकास केन्द्र, कीर्तिपुर | ४३३०८५६ |
| त्रिवि पुस्तक विक्री भन्डार, कीर्तिपुर | ४३३४०४१ |
| समन्वय महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३१०४४ |
| विद्यार्थी क.तथा खे. निर्देशनालय, कीर्तिपुर | ४३३०४८७ |
| केन्द्रीय पुस्तकालय, कीर्तिपुर | ४३३०८३४ |
| रजिष्ट्रारको कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३०४३६ ४३३०५३३ |
| आर्थिक प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर ४३३१८३९ | |
| लेखा परीक्षण महाशाखा, कीर्तिपुर ४३३०३८६ | |
| साधारण लेखा शाखा, कीर्तिपुर ४३३३२१२ | |
| सुविधा तथा निवृत्तीवरण शाखा, कीर्तिपुर ४३३१२३४ | |
| पेन्सन कोष, कीर्तिपुर | ४३३०९५६ |
| कार्यक्रम तथा वजेट शाखा, कीर्तिपुर | ४३३०४३८ |
| सामान्य प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३०३६७ ४३३०८१४ |
| भण्डार शाखा, कीर्तिपुर | ४३३०३८२ |
| मूल दर्ता चलानी, कीर्तिपुर | ४३३०३४२ |
| कर्मचारी प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३०४३९ |
| सूचना तथा जनसम्पर्क महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३०३४६ |
| सूचना प्रविधि नवप्रवर्तन केन्द्र, कीर्तिपुर | ४३३०७८८ |