Entrance Announcement
MICTE 2080
2080 Magh 07
Tribhuvan University Contact Details (TU) -Nepal: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
| (5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 5: | Line 5: | ||
! कार्यालयको नाम !! फोन नं | ! कार्यालयको नाम !! फोन नं | ||
|- | |- | ||
| उपकुलपतिको कार्यालय, कीर्तिपुर||४३३०४३३ <br>४३३०४३४ <br> | | उपकुलपतिको कार्यालय, कीर्तिपुर || ४३३०४३३ <br>४३३०४३४ <br>४३३१५९२ | ||
|- | |- | ||
|त्रिवि सभा तथा का.का.प.सचिवालय,कीर्तिपुर|| ४३३१८३८ | |त्रिवि सभा तथा का.का.प.सचिवालय,कीर्तिपुर || ४३३१८३८ | ||
|- | |- | ||
| प्रमुख कानुनी सल्लाहकारको कार्यालय || ४३३१८४० | | प्रमुख कानुनी सल्लाहकारको कार्यालय || ४३३१८४० | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|रजिष्ट्रारको कार्यालय, कीर्तिपुर ||४३३०४३६<br>४३३०५३३ | |रजिष्ट्रारको कार्यालय, कीर्तिपुर ||४३३०४३६<br>४३३०५३३ | ||
|- | |||
|आर्थिक प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर ||४३३१८३९ | |||
|- | |||
|लेखा परीक्षण महाशाखा, कीर्तिपुर ||४३३०३८६ | |||
|- | |||
|साधारण लेखा शाखा, कीर्तिपुर ||४३३३२१२ | |||
|- | |||
|सुविधा तथा निवृत्तीवरण शाखा, कीर्तिपुर ||४३३१२३४ | |||
|- | |||
|पेन्सन कोष, कीर्तिपुर ||४३३०९५६ | |||
|- | |||
|कार्यक्रम तथा वजेट शाखा, कीर्तिपुर ||४३३०४३८ | |||
|- | |||
|सामान्य प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर ||४३३०३६७ <br>४३३०८१४ | |||
|- | |||
|भण्डार शाखा, कीर्तिपुर ||४३३०३८२ | |||
|- | |||
|मूल दर्ता चलानी, कीर्तिपुर ||४३३०३४२ | |||
|- | |||
|कर्मचारी प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर ||४३३०४३९ | |||
|- | |||
|सूचना तथा जनसम्पर्क महाशाखा, कीर्तिपुर ||४३३०३४६ | |||
|- | |||
|सूचना प्रविधि नवप्रवर्तन केन्द्र, कीर्तिपुर ||४३३०७८८ | |||
|- | |||
|-त्रिवि छापाखाना, कीर्तिपुर ||४३३१३२० | |||
|} | |||
== अन्य निकायहरु== | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ अन्य निकायहरु | |||
|- | |||
! कार्यालयको नाम !! फोन नं | |||
|- | |||
|सेवा आयोगको कार्यालय, कीर्तिपुर || ४३३०८४१<br>४३३०८४६ | |||
|- | |||
|प्रिन्सिपलको कार्यालय, कीर्तिपुर ||४३३०५३६ | |||
|- | |||
|स्ववियु विश्वविद्यालय क्याम्पस, कीर्तिपुर ||४३३०५३६ | |||
|- | |||
|कान्ति छात्रावास, कीर्तिपुर ||४३३०३४३ | |||
|- | |||
|त्रिवि स्वर्ण जयन्ती उद्यान, कीर्तिपुर ||४३३१२७७ | |||
|- | |||
|खुल्ला तथा दुर शिक्षा केन्द्र, कीर्तिपुर || ४३३५४०३ | |||
|- | |||
|त्रिवि स्वास्थ्य केन्द्र, कीर्तिपुर ||४३३०६६७ | |||
|- | |||
|प्राकृतिक विज्ञान संग्रहालय, स्वयम्भू ||४२७१८९९ | |||
|- | |||
|त्रिवि शिक्षण अस्पताल, महाराजगञ्ज || ४४१२४०४ <br>४४१२५०५ | |||
|- | |||
|वी.पी. कोइराला लायन्स नेत्र अ.केन्द्र, महाराजगञ्ज ||४७२०६९५ | |||
|- | |||
|मनमोहन कार्डियोथोरासिक भास्कुलर तथा ट्रान्सप्लान्ट सेन्टर, महाराजगञ्ज ||४४१८८२२ <br>४४१८६११ | |||
|- | |||
|आयुर्वेद शिक्षण अस्पताल, कीर्तिपुर || ४३३५८४८ | |||
|- | |||
|एग्रो वायोमेटेरियल्स रि.सेन्टर, कीर्तिपुर ||४३३१२७७ | |||
|- | |||
|त्रिवि प्राध्यापक संघ, जमल ||४२२९७०० | |||
|- | |||
|नेपाल प्राध्यापक संघ, घण्टाघर ||४२४५७९८ | |||
|- | |||
|नेपाल प्राध्यापक संघ, गेष्ट हाउस,कीर्तिपुर ||४३३४१९० | |||
|- | |||
|त्रिवि कर्मचारी संघ, घण्टाघर ||४२५६३१४ | |||
|} | |||
==परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयहरु== | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयहरु | |||
|- | |||
! कार्यालयको नाम !! फोन नं | |||
|- | |||
|परीक्षा नियन्त्रण कार्यालय, वल्खु ||४२७४९२४ <br> | |||
Hotline ९७७–१–५३८४ | |||
|- | |||
|पूर्वाञ्चल, विराटनगर ||०२१–४–७०६०५ | |||
|- | |||
|मध्यमाञ्चल, पोखरा ||०६१–५–३३४४९ | |||
|- | |||
|मध्यपश्चिमाञ्चल, नेपालगञ्ज ||०८१–५–३३१५२ | |||
|- | |||
|सु.पश्चिमाञ्चल, अत्तरीया, कैलाली ||०९१–५–५१३२५ | |||
|} | |||
==अध्ययन संस्थानहरु== | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ अध्ययन संस्थानहरु | |||
|- | |||
! कार्यालयको नाम !! फोन नं | |||
|- | |||
|इन्जिनीयरिङ्ग, पुल्चोक ||५५२१५३१ | |||
|- | |||
|चिकित्साशास्त्र, महाराजगंज ||४४१०९११ | |||
|- | |||
|विज्ञान तथा प्रविधि ||४३३०८४४ | |||
|- | |||
|विज्ञान तथा प्रविधि परीक्षा शाखा ||४३३०१२० | |||
|- | |||
|पी.जी. कार्यक्रम, कीर्तिपुर ||४३३३९०२ | |||
|- | |||
|वन विज्ञान, पोखरा ||०६१४३०४६७ <br>०६१४३०६९४ | |||
|- | |||
|वन विज्ञान, सम्पर्क कार्यालय, काठमाडौं ||४३३३९२६ | |||
|- | |||
|कृषि तथा पशु विज्ञान, रामपुर ||०५६५९१०२१ | |||
|- | |||
|सम्पर्क कार्यालय, कीर्तिपुर ||३४४०८४५ | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 03:39, 18 May 2025
Head office
| कार्यालयको नाम | फोन नं |
|---|---|
| उपकुलपतिको कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३०४३३ ४३३०४३४ ४३३१५९२ |
| त्रिवि सभा तथा का.का.प.सचिवालय,कीर्तिपुर | ४३३१८३८ |
| प्रमुख कानुनी सल्लाहकारको कार्यालय | ४३३१८४० |
| प्राज्ञिक परिषद्को कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३१९६९ |
| पुनरावेदन आयोग, कीर्तिपुर | ४३३०३९७ |
| अन्तरराष्ट्रिय सम्बन्ध केन्द्र, कीर्तिपुर | ४३३०८४० |
| योजना निर्देशनालय, कीर्तिपुर | ४३३०४३७ ४३३०४२१ |
| शिक्षाध्यक्षको कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३०३३६ ४३३०५३४ |
| अनुगमन निर्देशनालय, कीर्तिपुर | ४३३१८४१ |
| अनुसन्धान निर्देशनालय, कीर्तिपुर | ४३३१८६७ |
| गुणस्तर सुनिश्चिता तथा प्रत्यायान केन्द्र | ४३३१४३१ |
| पाठ्यक्रम विकास केन्द्र, कीर्तिपुर | ४३३०८५६ |
| त्रिवि पुस्तक विक्री भन्डार, कीर्तिपुर | ४३३४०४१ |
| समन्वय महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३१०४४ |
| विद्यार्थी क.तथा खे. निर्देशनालय, कीर्तिपुर | ४३३०४८७ |
| केन्द्रीय पुस्तकालय, कीर्तिपुर | ४३३०८३४ |
| रजिष्ट्रारको कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३०४३६ ४३३०५३३ |
| आर्थिक प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३१८३९ |
| लेखा परीक्षण महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३०३८६ |
| साधारण लेखा शाखा, कीर्तिपुर | ४३३३२१२ |
| सुविधा तथा निवृत्तीवरण शाखा, कीर्तिपुर | ४३३१२३४ |
| पेन्सन कोष, कीर्तिपुर | ४३३०९५६ |
| कार्यक्रम तथा वजेट शाखा, कीर्तिपुर | ४३३०४३८ |
| सामान्य प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३०३६७ ४३३०८१४ |
| भण्डार शाखा, कीर्तिपुर | ४३३०३८२ |
| मूल दर्ता चलानी, कीर्तिपुर | ४३३०३४२ |
| कर्मचारी प्रशासन महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३०४३९ |
| सूचना तथा जनसम्पर्क महाशाखा, कीर्तिपुर | ४३३०३४६ |
| सूचना प्रविधि नवप्रवर्तन केन्द्र, कीर्तिपुर | ४३३०७८८ |
अन्य निकायहरु
| कार्यालयको नाम | फोन नं |
|---|---|
| सेवा आयोगको कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३०८४१ ४३३०८४६ |
| प्रिन्सिपलको कार्यालय, कीर्तिपुर | ४३३०५३६ |
| स्ववियु विश्वविद्यालय क्याम्पस, कीर्तिपुर | ४३३०५३६ |
| कान्ति छात्रावास, कीर्तिपुर | ४३३०३४३ |
| त्रिवि स्वर्ण जयन्ती उद्यान, कीर्तिपुर | ४३३१२७७ |
| खुल्ला तथा दुर शिक्षा केन्द्र, कीर्तिपुर | ४३३५४०३ |
| त्रिवि स्वास्थ्य केन्द्र, कीर्तिपुर | ४३३०६६७ |
| प्राकृतिक विज्ञान संग्रहालय, स्वयम्भू | ४२७१८९९ |
| त्रिवि शिक्षण अस्पताल, महाराजगञ्ज | ४४१२४०४ ४४१२५०५ |
| वी.पी. कोइराला लायन्स नेत्र अ.केन्द्र, महाराजगञ्ज | ४७२०६९५ |
| मनमोहन कार्डियोथोरासिक भास्कुलर तथा ट्रान्सप्लान्ट सेन्टर, महाराजगञ्ज | ४४१८८२२ ४४१८६११ |
| आयुर्वेद शिक्षण अस्पताल, कीर्तिपुर | ४३३५८४८ |
| एग्रो वायोमेटेरियल्स रि.सेन्टर, कीर्तिपुर | ४३३१२७७ |
| त्रिवि प्राध्यापक संघ, जमल | ४२२९७०० |
| नेपाल प्राध्यापक संघ, घण्टाघर | ४२४५७९८ |
| नेपाल प्राध्यापक संघ, गेष्ट हाउस,कीर्तिपुर | ४३३४१९० |
| त्रिवि कर्मचारी संघ, घण्टाघर | ४२५६३१४ |
परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयहरु
| कार्यालयको नाम | फोन नं |
|---|---|
| परीक्षा नियन्त्रण कार्यालय, वल्खु | ४२७४९२४ Hotline ९७७–१–५३८४ |
| पूर्वाञ्चल, विराटनगर | ०२१–४–७०६०५ |
| मध्यमाञ्चल, पोखरा | ०६१–५–३३४४९ |
| मध्यपश्चिमाञ्चल, नेपालगञ्ज | ०८१–५–३३१५२ |
| सु.पश्चिमाञ्चल, अत्तरीया, कैलाली | ०९१–५–५१३२५ |
अध्ययन संस्थानहरु
| कार्यालयको नाम | फोन नं |
|---|---|
| इन्जिनीयरिङ्ग, पुल्चोक | ५५२१५३१ |
| चिकित्साशास्त्र, महाराजगंज | ४४१०९११ |
| विज्ञान तथा प्रविधि | ४३३०८४४ |
| विज्ञान तथा प्रविधि परीक्षा शाखा | ४३३०१२० |
| पी.जी. कार्यक्रम, कीर्तिपुर | ४३३३९०२ |
| वन विज्ञान, पोखरा | ०६१४३०४६७ ०६१४३०६९४ |
| वन विज्ञान, सम्पर्क कार्यालय, काठमाडौं | ४३३३९२६ |
| कृषि तथा पशु विज्ञान, रामपुर | ०५६५९१०२१ |
| सम्पर्क कार्यालय, कीर्तिपुर | ३४४०८४५ |